"Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje potíže, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet..."

Červen 2009

Kníže

25. června 2009 v 17:07 | Ewirella le Sagarmatha |  Kreslení

Šlechtična

25. června 2009 v 17:05 | Ewirella le Sagarmatha |  Kreslení

Třídní Výlet

24. června 2009 v 22:03 | Hamaru |  Zajímavé akce
Letos jsme měli sice nejkratší, ale zato jeden z nejlepších třídních výletů. Ten se uskutečnil díky Žabiččině tátovi a tímto bych mu také chtěl poděkovat za velmi příjemný pobyt.
Každopádně, chci vám nějak tak nastínit, jak to probíhalo na našem pokoji (kluků), a taky chci tímto vyzvat tu něžnější polovičku našeho blogu (až na některé sadistické dívčiny, viď Ewirell ), aby také vylíčily (do komentářů), jak to probíhalo u nich i když pochybuju že to udělají .

11:30 - Po společné společenské akci ve společenské místnosti (sakra blbý slova...) jsme se uklidili...nebo jsme spíš byli uklizeni na své pokoje. Bylo nám řečeno, ať se ani nepokoušíme plížit se na cizí, nedej bože (nebo dej? ) dívčí pokoje.

0:00 - Po asi osmi partičkách Black Jacku (a jisté prohře STEVEa) jsme byli "obšťastněni" kontrolou v podobě třídní učitelky, která nám oznámila, aby jsme klidně pokračovali, ale drželi huby.... No řekla to jinak .

0:30 - Black Jack byl dohrán a překvapivě neprohrál STEVE, ale Karel. Samozřejmě jsme nehráli jen tak pronic zanic- Karel jako poražený musel předvést Striptease do trenek, při jehož natáčení jsme se málem se STEVEm pos*ali smíchy . Baobab ale v tom nechtěl Karla samotného, a tak se přidal a ten jeho byl eště o trochu delší a lepší (Sriptease, vy prasáci ).

1:00 - Už sem vám říkal, že STEVE je něco jako kouzelný dědeček? Ne? Tak to říkám teď . Nějak se mu podařilo vyčarovat flašku Ferneta a Rumu. O Fernet jsme se podělili s Karlem a Rum sem vyžahl sám . Potom jsme začali povídat o klučičích věcech a to nám vydrželo tak na dvě hodiny dobrý nálady a dobrýho pokecu.

3:00 - Věřte tomu, nebo ne, ale ve 3 hodiny přišla stejná kontrola s legendárním rozhovorem, který vám teď dám ochutnat. Tř. učitelka rozsvítí, a vejde do pokoje. My oslepení září mžouráme do obličeje nadurděné učitelce a Baobab se ujímá slova:

Baobab: Nerušíme vás?
Tř. učitelka: Jaktože eště nespíte?!?!?
Baobab: No tak když jste rozsvítila...

Po odchodu se kluci rozhodli, že mě už umlčí, a půjdou spát. Odolával sem, než se STEVE naštval, a řekl všem, aby už prostě a jednoduše nemluvili. Tak sem taky nemluvil, a v 3:30 zhruba jsme už asi byli všichni tuhý.

Ráno jsme překvapivě byli docela svěží...ani nikdo neblil .
Tak takhle to vypadalo při jediné noci v Oberwiesenthalu. Znovu žádám holky (sorry Ewirell ) aby taky poreferovali .

Hamaru

Zakopání Válečné Sekery

17. června 2009 v 22:20 | Hamaru |  WoW a jiné povídky

Zakopání Válečné Sekery

V Booty Bay mě čekalo velké překvapení. Potkal jsem totiž samotného Krále Stormwindu, hlavního města Aliance. Varian Wrynn nezaútočil, dokonce vypadal hůř než moje družinka. Bylo tam všude hodně Aliančních bojovníků a rozhodně vypadali zhruba stejně, ne-li hůř než naši přeživší. Řekl sem, že nechceme, aby se někomu ubližovalo a pozval jsem ho do místní hospody, kde jsem mu vysvětlil, co se nám stalo. On po celou dobu mého vyprávění pouze přikyvoval, a když jsem skončil, vytáhl něco třpytivého z kapsy. Okamžitě jsem poznal, že se jedná o ten, tak důvěrně známý medailon, stejný jako ten, co měl Sartharion kolem krku. Navrhnul jsem něco, co bych před Draeneiskou invazí nikdy neudělal. Nabídl jsem mu pomoc. Řekl jsem, že se můžeme spojit proti těm vetřelcům spojit. A k mému úžasu nabídku přijmul. Vyšli jsme ven z lokálu a on svolal všechny bojovníky. Já zatím nakoupil suroviny, pro které jsem přijel. Poté se moje družinka a pár Varianovo stráží se mnou a Varianem na palubě lodi vydalo zpět do The Ratchet, kde čekal zbytek našich. Po cestě jsem se zeptal Variana na zajímavou otázku, a to, jaktože si nevšimli, že se chystá vzpoura. Varian ale řekl, že tento kult Draenix vůbec nepatří k Alianci, což vyvrátilo jakékoliv uvažování, že by to mohla být léčka.
Když byla loď přistavena k molu, zbytek Hordy najednou vytasil zbraně a rozběhl se na Variana a jeho stráže. Zařval jsem "Stááát!!! Jsou tu v míru" a naštěstí se většina uklidnila. Jednoduše Horda, vídí někoho z Aliance a najednou myslí jen na jeho smrt. Zjistil jsem, že dva speciální Druidi se proplížili do města a oživili Thralla, takže stáli teď proti sobě, Thrall a Varian. Varian vše řekl Thrallovi a nakonec se shodli na spojení sil do konce invaze. Dohoda zněla jednoduše, hůř se ale bude uskutečňovat. Vtrhneme do města, a tam je rychle a účině vymlátíme, není úniku. S touto představou jsem usínal, a těšil jsem se na tu řež.
Další díl konečně hotov je sice kratší ale to se vynahradí .
Hamaru

Žonglérské triky I.

16. června 2009 v 20:53 | Baobab |  Žonglování
Tak, zasedl jsem na výpočetce k počítači, a jelikož tu není učitel, rozhodl jsem se napsat něco k těm trikům. V prvé řadě musíte zvládnout kaskádu, jinak se nehnete z místa a nepůjde vám nic. A za druhé by se vám vyplatilo naučit se žonglovat se dvěma míčky v jedné ruce, hodně to pomůže...
Nyní k věci. První trik, který vám dnes ukážu se jmenuje sloupce.
Sloupce
Tento trik patří k těm nejlehčím, dle mého názoru. Je určen pro žonglování se třemi míčky, ale budete ho potřebovat k základu žonglování se čtyřmi míčky. Je to jednoduché. Vemete míčky jako obvykle. V ruce, kde máte 2 míčky jeden vyhodíte. Až se bude vracet, vyhdte zbylé dva tak, že poletí stejně rychle, stejně vysoko a každý rovně do vzduchu (samozřejmě se vám to nemusí povýst na poprvé, ale to se časem poddá). Chytnete ten první, co jste vyhodili, a jakmile se budou oba míčky vracet, opět ho vyhodíte. Takhle můžete pokračovat do aleluja!

Další trik se jmenuje Podhazování rukou (nevím jistě, jestli se tak jmenuje).
Podhazování rukou
Opět velice jednoduché. Jen to bude možná trochu těžší napsat. Začněte kaskádou. Ted to budu psát pro praváky, jelikož jsem sám pravák, ale leváci si to prostě převedte na svou stranu. Až budete mít zas jednou míček v levé ruce, vyhodte ho o něco výš. Hned jak vyletí z vaší ruky, v pravé ruce už taky musíte držet míček. Pravou rukou hodte míček pod levou rukou. To znamená, že až budete mít míček v pravé ruce a míček z levé ruky ve vzduchu, pravou ruku přesunete pod levou a vyhodíte míček. Pak ji vratte zpátky a chytněte míček, vyhozený levačkou. Levačkou zas chytněte míček vyhozený pravačkou a můžete pokračovat v kaskádě. Pokusím se co nejdříve sem dát nějakou názornou ukázku, protože je to poměrně složité, to popsat.

To je zatím vše, příště se mrkneme například na multiplex nebo sprchu. Zatim čus

Fast Food Orchetra v Chebu!

16. června 2009 v 20:41 | Baobab |  Zajímavé akce
Musim říct, že to, co 10. června v sedm hodin večer předvedli Fast Food Orchestra, se i přes relativně malý počet nadšených posluchačů dá přiřadit k velkým akcím! Rytmus, kterej by nejednoho roztančil, báječnou atmosféru a mnohem víc tam připravili toaster Dr. Kary, Su-Sha, Fido, Bazzy, Tomo, Astrix a Kučín. Ten, kdo tam byl, mi dá jistě za pravdu. Jenom škoda, že ta akce byla na zahájení Chebských dvorků, takže trvala asi jenom hodinu a půl. Přesto supr zážitek a pokud se někde zas objeví, okamžitě jedu. SKAčku zdar!!!

Terčíky - 3. červen

3. června 2009 v 19:31 | Ewirella le Sagarmatha |  hogwarts.czechzone.net
I když se to pro Vás zdá naprosto nezajímavé a obyčejné, tohle prostě patří neodmyslitelně ke mě (že jo, Hamaru? :D Zažili sme si spoustu nervů u toho)...
Nic méně... Mám nový rekord a to neuvěřitelných 45 TERČÍKŮ!!!! Ano. Je to málo, méně než 51, 63 i 82 (školní rekord). Ale. Ze 42 terčíků na 45 terčíků za pouhe 2 hodiny trénování, v den před třema testama, myslím, že to zaslouží aspoň pochvalu :-)
Takže, věřte snům, oni se jednou splní...

A já jdu trénovat :-)