"Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje potíže, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet..."

Vzkříšení Vzpoury

5. dubna 2009 v 20:56 | Hamaru |  WoW a jiné povídky
Vzkříšení Vzpoury, Část První
Sníh zbarvený do ruda se leskl na poledním slunci a Hamaru vztával od mrtvoly. Mágovy rukavice byly promáčené krví a v jedné se mu třpytil jakýsi medailonek. Hamaru ho zvednul a zadíval se na něj. Připadal mu povědomý, ale nevěděl odkud. Strčil ho do torny, a začal se portovat do Shattrath City.
V Shattrathu si našel opuštěný salonek v místní hospodě a začal studovat ten medailon. Porovnával jej s medailony ze svitků z Shattrathské knihovny ale ani jeden mu nebyl podobný. Proto sklidil všechny svitky a
vyrazil na Kodovi k portálu. Po cestě potkal svého přítele Sarthariona, Nemrtvého Ohnivého Mága, který se v minulosti zasloužil o znovuzrození Rady Mágů v Shattrath City. Hamaru ho pozdravil jen zběžně a pokračoval svou cestou, když ho uhodil do očí (obrazně řečeno) medailonek stejného tvaru a lesku, jako byl ten, co ho měl v torně. Po doražení do Guild Housu zařídil pročištění guildovní banky od zbytečných věcí, sedl si do svého křesla a začal studovat spisy o Sartharionovi. Zjistil, že před založením Rady dělal špeha u kultu Draenix (Draeneiská organizace mágů), a že v jednu dobu vůbec nebyl ve spojení s Hordou a prohlásili ho za mrtvého, do chvíle, než se objevil před branami Orgrimmaru, a vůbec nic si nepamatoval. To zaujalo Hamara natolik, že si tu větu četl pořád dokola. "Nic si nepamatoval" To přece není možné, aby si nic nepamatoval. Najednou přiběhl Telchar,jeden ze čtyř Jezdců Apokalypsy, celý udýchaný, že nějací Draenei právě dobyli celý Thunder Bluff a pár jich míří na Undercity. Hamaru se zeptal, kolikže je pár, a dočkal se odpovědi se třemi nulami. Zeptal se také na Sarthariona, ale Telchar ho už tahal z Guild housu ven a rovnou k portálům do Undercity a Orgrimmaru. Dalo se předpokládat, že jich pár tisíc bude mířit na Orgrimmar, jako na největší a hlavní město Hordy. V rychlosti mi (já=Hamaru) vysvětlil, že obyvatele Undercity nemají nejmenší šanci, a že asi 12 mágů je portuje do Orgrimmaru. A taky mi řekl, že Sartharion mezi nimi není. Zamířili jsme tedy k portálu do Orgrimmaru, kde, jak jsem po chvíli zjistil,byl jakýsi sraz silnějších, a použitelných bojovníků všech povolání. Všichni se připravovali k boji.
To je konec první části, doufám, že se bude líbit a samozřejmě budou přibývat postupně další díly, jak už název napovídá.
Hamaru
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 STEVE STEVE | 7. dubna 2009 v 10:57 | Reagovat

Cool

2 Hamaru Hamaru | 8. dubna 2009 v 13:03 | Reagovat

nekecej, dyť si to ani nečetl :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama