"Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje potíže, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet..."

Duben 2009

Strom v jiném světě

5. dubna 2009 v 20:25 | Ewirella le Sagarmatha |  Kreslení


Obrázek Kentaur

4. dubna 2009 v 12:17 | Baobab |  Kresby
Tak tohle je jeden z obrázku, který jsem kreslil poměrně nedávno. Vyobrazení kentaura v bojovém postavení zabralo asi hodinu. Kreslené je to tužkou 2B. A řadím ho mezi povedenější obrázky


Něco o mě... Žabička

3. dubna 2009 v 22:31 | Žabička |  Curriculum Vitae
Ahoj,mno samozřejmě, že chodím do stejného školského zařízení jako ostatní autoři blogu,už 4 roky. Jinak ta přezdívka není nic úchylnýho, jak by si někteří vydedukovali, ale vznikla z mého zeleného svetru.
Jinak poslouchám Kryštof,Chinaski,Green day,Airfare,Plain white T´s a v poslední době Wohnout.
Mám ráda historii a jestli to vyjde,chtěla bych jí i vystudovat.
Ráda zajdu do čajovny s lidma, který mám ráda.
Miluju špagety:D
Oblíbená barva-hnědá a červená-hlavně rudá:D
Oblíbená hláška: Šlehačka nebo poleva?:D
Jo a fandím HC Energie Karlovy Vary:P

Něco o mě... Opička

3. dubna 2009 v 20:40 | Opička |  Curriculum Vitae
Zdravím, tak konečně jsem se odhodlala sem něco o sobě napsat. Já jsem Opička (zní to divně, ale už je to tak ). Je mi 14, navšťěvuju stejný ústav jako ostatní co píšou na tenhle blog.
Ráda poslouchám Chinasky, Kryštofy, Green Day a ostatní skupiny v tomhle stylu . Tancuju rokenrol, ale jinak sportuju jen tak aby se neřeklo... No a hlášku nebo motto? Asi: A ty ceny, oo můj Bože..
Tak se tu všichni mějte a zatíím ahooj

Můj úvod

2. dubna 2009 v 18:32 | STEVE |  Fantasy
Zdravim všechny. V týhle rubrice budu uvádět různý veselý historky buď ze světa DrD nebo co se nám přihodilo při hraní různých deskových her.
Až začneme natáčení naše velmi velmi velmi dlouho připravovaného filmu (filmečku) z fantasy prostředí tak vás budu průběžně informovat jak sme daleko a co se při natáčení dělo. Ale zatím v dohledné době se asi natáčet nebude takže snad někdy v létě by sme mohli začít.
Takže milujte se množte se(ale moc to nepřehánějte) a hlavně reggae 4ever
STEVE

Čaj-úvod

2. dubna 2009 v 18:11 | STEVE |  Čaje
Moc vás tady vítám. Nejdřív bych vás chtěl s čajem seznámit a říct o něm něco všeobecně. Čaj se dělí na černý, zelený, oolong (také částečně oxidovaný) a bílý.
Čaj je používán jako lék i na obyčejné popíjení s přáteli. Má hodně pozitivních účinků na lidský organismus, podporuje činnost srdce a vůbec celé oběhové soustavy. Je prevencí proti mrtvici a srdečním infarktům. Zelený čaj je neocenitelným pomocníkem i při léčení vysokého tlaku.
Čaj má spousta dalších pozitivních vlastností jako třeba účinek na trávení, také obsahuje spousta vitamínů, má povzbuzující účinky díky kofeinu který je v čaji obsažen, dále zelený čaj působí jako prevence před zubním kazem a dezinfekce dutiny ústní, má jednu nevýhodu - zabarvuje zuby.
Tak to je úvod mezi čaje. Ještě v dohledné době plánuju napsat historii a přípravy různých čajů takže toho tady bude určitě víc než jenom tohle
Tak se mějte gutte a hlavně Reggae and Tea 4ever
STEVE

Něco o mě... STEVE

2. dubna 2009 v 17:31 | STEVE |  Curriculum Vitae
Ahooj všichni kdo čtete toto Jak už jistě víte, říká se mi STEVE. Je mi patnáct (čerstvě) a chodim na varskej gympl jako všichni z tohohle blogu. Strašně mě baví přprava čajů a různý akce s kámošema Rád sportuju (narozdíl od Baobaba) a vůbec sem docela akční člověk (pokud mam dobrou náladu) Všichni říkaj že sem úchyl, ale podle mě to je jenom výmysl Nejradši posloucham Reggae (Bob Marley, Babalet) Ska (Polemic, Fidel Castro, Fast Food orchestra, Ska-P) pak ještě takový skupiny jako třeba Horkýže Slíže, Wohnout, Dwa Seksy a nějaký ty starší (Coldplay, U2, Led zeppelin) To je asi tak všechno, ještě vlastně oblíbený barvy Asi modrá červená a přírodní. Takže mír, lásku a Reggae 4ever
STEVE


Něco na začátek...

1. dubna 2009 v 17:50 | Hamaru |  WoW a jiné povídky
Pravé poledne. Paprsky světla se odrážejí od padajícího sněhu. Uprostřed pláně klečí mohutná postava Taurena jménem Hamaru a po jeho boku se protahuje sněžný lev Light. Hamaru pronese:"Další vítězný boj." a pod jeho katanou naposledy vydechne Draenei z cechu Mágů.
___________________________________________________________________________
V této rubrice vás budu zásobovat dílkama mé tvorby a doufám že se budou líbit. Zatím nejsem tak zběhlý v literární tvorbě, ale budu se snažit dát do toho vše.
Díky
Hamaru

Hamaru(ův) rozcestník

1. dubna 2009 v 17:39 | Hamaru |  Hamaru
WoW a jiné povídky- moje tvorba povídek a příběhů
Výtvarné (ne)umění- Malůvky atd.